Porcelāna pēcpusdienas

Orange Weekends

Rīgas Porcelāna muzejā, Lekciju cikls “Porcelāna pēcpusdienas” 4. oktobrī plkst. 16:00

Baltais un trauslais, keramikas materiāls – porcelāns – no kura veido gan ikdienā lietojamus, gan ekskluzīvus traukus, kā arī citus sadzīves priekšmetus ir populārs arī mākslinieku vidū. Visbiežāk porcelāna priekšmetus rotā arī dažādi dekori. Apgleznošanas tehnikas laika gaitā ir gan nostiprinājušās kā klasiskā tradīcija, gan piedzīvojušas pārmaiņas. Par to šajā “Porcelāna pēcpusdienā” stāstīs māksliniece, porcelāna apgleznošanas meistare Inese Brants. Priekšlasījumu papildinās uzskatāmi attēli.

Lekciju un izstāžu cikls “Porcelāna pēcpusdienas” Rīgas Porcelāna muzejā regulāri iepazīstina apmeklētājus ar pētījumiem un referātiem par porcelāna tehnoloģiskajiem un mākslinieciskajiem aspektiem, kā arī muzeja krājuma izpētes rezultātiem un Rīgas porcelāna vēsturi. Lekcijās uzstājas gan muzeja speciālisti, gan pieaicināti profesionāļi un eksperti.

4. oktobrī plkst. 16:00 – 18.00 lekciju cikla “Porcelāna pēcpusdienas” ietvaros Rīgas Porcelāna muzejā Ineses Brants priekšlasījums „Klasiskā tradīcija. Klasisko porcelāna apgleznošanas tehniku mūsdienīgās metamorfozes”. Ieeja bez maksas

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s