Noskaidrots Kokteiļu festivāla iecienītākais Kokteilis


Orange Weekends

Kokteiļu svētki – 3. Kokteiļu festivāls, kas notika 3 un 4 augustā ir unikāla tradīcija, kas dzimusi Latvijā un kas izpelnījās vēl lielāku apmeklētāju atsaucību kā abi iepriekšējie kokteiļsvētki. Festivālā piedalījās vadošie izplatītāji, un tā viesiem tradicionāli tika piedāvāti alkoholiskie un bezalkaholiskie kokteiļi, kurus ikviens interesents pēc Kokteiļu svētkos pieejamajām receptēm var pagatavot patstāvīgi no pieejamām, kvalitatīvām un augstvērtīgām vadošo brendu sastāvdaļām. Svētkos tika baudīti kokteiļi no Rīgas Melnā balzama, Stoli, Absolut, Havana Club, Enjoy, Monin, Andritto Cafe, Iced Cognac, Aldara alus, Volare, Bacardi, Martini, Vana Tallinn un citām sastāvdaļām.

Kokteiļu svētku noslēgumā abu festivāla dienu apmeklētāju balsojumā no vairākiem desmitiem “pretendentu” tika noskaidrots šī gada labākais kokteilis. Un uzvarētājs ir…

Havana Club Īstais Kubas Mojito!

Mojito ir viens no vasaras populārākajiem kokteiļiem, kurš neskatoties uz savu niansēto garšas buķeti ir viegli pagatavojams mājas apstākļos. Īsts Kubas rums, piparmētru lapas, laims, cukurs un gāzēts ūdens ar ledu ir tas, dēļ kā Hemingvejs iemīlējās Kubā! Man ir prieks, ka Latvijā spēj novērtēt īstu Kubas rumu, kura garša ir nemainīga kopš tā pirmās ražošanas dienas.” Havana Club Mojito uzvaru kokteiļu svētkos komentē pieredzējušais bārmenis Andris Reizenbergs.

Orange Weekends

Īstā Havana Club Kubas Mojito uzvaras noslēpums ir tā sastāvdaļās un pagatavošanas vienkāršībā: īstais Kubas rums, baltais cukurs, kas kokteili padara gaisīgāku, lielie, nesasmalcinātie ledus gabali, kas ļauj kokteilim ilgāk saglabāties atdzesētam un gāzēts ūdens.

Izmēģini un pagatavo pats:

Glāzē ieber 2 tējkarotes cukura, Izpiež ½ laima sulu, Pievieno 2 piparmētru lapas, pielej 80ml gāzētu ūdeni, kārtīgi sastampā, pievieno 40ml Havana Club 3 Anos rumu, pievieno 4 ledus gabaliņus, kārtīgi samaisa.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s