Karstasinīgos Kubas ritmos aizvadīta īpašā Havana Club pēcpusdienas ballīte

Portāla www.draugiem.lv zaļajā terasē karstasinīgos Kubas ritmos tika aizvadīta īpašā Havana Club pēcpusdienas ballīte, kuras ietvaros izlozēja arī lielāko balvu portāla www.draugiem.lv vēsturē.

Kubas noskaņas baudīt bija ieradusies atraktīvā dziedātāja Jenny May, kā arī šova O kartes skatuve jaunieši, tostarp pēdējās sezonas uzvarētājs Mārtiņš Ruskis, Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis, Madara Grēgere jeb Madry, Valters Osis un Edgars Balodis ar skatuves vārdu Lenny.

Pasākuma ietvaros pasaulē populārākā Kubas kokteiļa – mojito gatavošanas meistarklases pasniedza viens no Latvijā atpazīstamākajiem bārmeņiem Andris Reizenbergs. Kokteiļa gatavošanā savu roku iemēģināja arī Jenny May. Tāpat viņa ļāvās arī karstasinīgiem deju ritmiem kopā ar citiem pasākuma dalībniekiem – salsas dejotājiem.

Ar ritmisku priekšnesumu uzstājās arī perkusionistu apvienība Pulsa Efekts. Viņi savā priekšnesumā ātri vien iesaistīja arī atraktīvos O Kartes jauniešus.

Kubas pēcpusdienu vadīja Aigars Runčis. Savukārt par muzikālo noformējumu parūpējās DJ AG (īstajā vārdā Andris Gailis).

Pasākuma kulminācijā portāla www.draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks izlozēja lielāko balvu portāla www.draugiem.lv zīmola lapu viktorīnu vēsturē – ceļojumu divām personām uz Kubu, ko sarūpēja Havana Club. Šoreiz veiksme uzsmaidīja Kristīnei Melderei, kura par savu uzvaru bija patīkami pārsteigta un norādīja – lai arī par Kubu ir šis tas zināms, tā tomēr ir pavisam cita pasaule, kuru būs ļoti interesanti iepazīt.

„Mums ir patiešām liels prieks par lielo viktorīnas dalībnieku skaitu, kas pierādīja to, ka par Kubu ir liela interese un tā ir vieta, kuru iepazīt tik tiešām ir vērts. To arī vēlējāmies panākt ar Havana Club viktorīnu, kas bija gan izklaidējoša, gan izglītojoša. Vēlreiz gribu pateikties visiem dalībniekiem un novēlēt iespaidiem bagātu ceļojumu veiksminiecei,” saka premium alkoholisko dzērienu izplatītāja Pernod Ricard Latvia mārketinga vadītāja Kristīne Mālniece.

Ceļojums tika izlozēts 20 finālistu vidū, kuri Havana Club zīmola lapā portālā http://www.draugiem.lv atbildēja uz dažādiem jautājumiem par Kubu un vienīgo īsto Kubas rumu – Havana Club. Viktorīnā no 21. maija līdz 8. jūnijam varēja piedalīties ikviens www.draugiem.lv lietotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Kopumā viktorīnā piedalījās gandrīz 25 000 dalībnieku.

Creative Commons LicenseThis workis licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s